Dietetyk trener – CookFit

Dietetyk

Jestem specjalistą do spraw żywienia, szkoleniowcem i trenerem personalnym od ponad sześciu lat. Zajmuje się również przygotowaniem motorycznym oraz poprawą wzorców ruchowych u swoich klientów.
Na codzień pomagam moim klientom na terenie Poznania w realizacji ich celów treningowych, sylwetkowych i żywieniowych oraz w zwiększeniu komfortu w codziennym funkcjonowaniu poprzez poprawę ich sprawności oraz zdrowia.
Współpracuje przede wszystkim z osobami chcącymi poprawić swoje dotychczasowe wyniki oraz rozpoczynającymi swoją przygodę z siłownią, które nie wiedzą od czego zacząć treningi i chcą mieć pewność, że unikną kontuzji, a ich rozwój będzie postępował w sposób ciągły.
We wspólnej pracy z klientami przykładam szczególną uwagę do jakości, aby każdy podopieczny czuł się swobodnie mimo narzuconego reżimu treningowego i żywieniowego. Dbam o to by osoby, które stawiają pierwsze kroki na siłowni czuły się w nowym miejscu bezpiecznie i pewnie, dlatego zawsze staram się korygować wszelkie drobne błędy, tak aby zmaksymalizować efekty współpracy.
Praca trenera, szkoleniowca i specjalisty do spraw żywienia daje mi mnóstwo satysfakcji, gdyż to co mnie najbardziej napędza do dalszego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności to sukcesy sportowe i zmiany sylwetek moich podopiecznych.

Facebook


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/arscode-social-slider/fblb_slider.php on line 47