Dietetyk

Współpracujemy z licencjonowanym dietetykiem, dla którego odpowiednio zbilansowana dieta jest kluczem do dobrego samopoczucia i gwarancją utrzymania idealnej formy.

"Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu kierunku Dietetyka na Wydziale Lekarskim II. Ukończyłam liczne szkolenia, staże, praktyki i warsztaty o tematyce medycznej, sportowej, kulinarnej i psychologicznej. Współpracuję ze sportowcami, pacjentami z różnymi problemami zdrowotnymi w tym z osobami dializowanymi, po transplantacjach, z nowotworami, alergiami, chorobami tarczycy, endokrynologicznymi, z problemmami z płodnością, cukrzycą, pracuję z diećmi, kobietami w ciąży oraz karmiącymi. Ukończyłam kurs leczenia żywieniowego dla członków zespołów żywieniowych i kurs psychologii w leczeniu otyłości. Byłam dietetykiem drużyny KKS LECH POZNAŃ. Zdobyłam doświadczenie pracując w Rehasport Clinic i CM VIMED w Centrum Symetria. Byłam wykładowcą żywienia klinicznego i dietetyki periatrycznej na Wyższej Szkole Uni-Terra w Poznaniu, obecnie jestem trenerem Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego Nurticenter.
Pozdrawiam serdecznie
Patrycja Kłysz"
.


Uważamy, że dobry dietetyk powinien być na bieżąco z nowościami z branży dietetycznej, dlatego codziennie poszerzamy swoją wiedzę o nowinki ze świata dietetyki oraz o ciekawe przepisy, które możemy wykorzystać opracowując menu dla Cookfit Catering Premium.

Z chęcią pomożemy w doborze odpowiedniej diety dla Ciebie na indywidualnej konsultacji dietetycznej. Na konsultację możesz się zapisać poprzez kontakt telefoniczny oraz drogą elektroniczną.

Facebook