O nas – CookFit

O nas

CookFit

Dieta to podróż, która trwa całe życie. Aby była zdrowa, wcale nie musi być nudna wręcz przeciwnie, może być smaczna, a zarazem szalona.

Jesteśmy ludźmi, którzy chcą się zdrowo odżywiać i pobudzać swój metabolizm (również w celu zrzucenia zbędnych kilogramów). Dlatego postawiliśmy na „catering dietetyczny”. Błyskawicznie okazało się, że przytłaczająca większość propozycji była monotonna, szybko się nudziła, a co najgorsze była bez smaku.


Zastanawialiśmy się, czy dieta niskokaloryczna musi być jałowa, niesmaczna i nudna? Czy trzeba te dania jeść z zamkniętymi oczami? Czy nie ma kogoś, kto zrobiłby to smacznie? Po przetestowaniu wszystkich niemalże dostępnych propozycji doszliśmy do wniosku, że musimy wziąć sprawę w swoje ręce!

Jesteśmy przekonani, że dieta niskokaloryczna może być pyszna, a przy tym przyciągać swoim wyglądem. Nie oszczędzamy na dobrych składnikach i stawiamy na produkty najwyższej jakości. Posiłki komponowane są tylko i wyłącznie ze świeżych produktów, które zapewniają niezbędne minerały i witamy dla Twojego zdrowia. Każdego dnia nasz szef kuchni stara się zaskoczyć wszystkich klientów COOK FIT zróżnicowaniem smaków.


Nasza dieta jest czymś EXTRA! Nadaliśmy jej miano „PREMIUM”. Spróbujcie i sami oceńcie, czy to jest to czego cały czas szukaliście.

Pracują z nami miłośnicy dobrego i zdrowego jedzenia. Z nami każdy może być FIT! Dzięki COOK FIT zarówno Twoje nawyki, jak i waga ulegną radykalnej zmianie.

Facebook